Kontakt

 

Możliwość jak najlepszej komunikacji z Tobą jest dla nas bardzo ważna dlatego zawsze możesz skorzystać z jednej z poniższych metod kontaktu:

Dane teleadresowe spółek
Kontakty do przedstawicieli działów
Formularz kontaktowy

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde twoje zapytanie maksymalnie w ciągu 1 dnia roboczego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i czekamy na nowe wyzwania!
 

ERGON POLAND SP. Z O.O.

ul. Grójecka 19 Badowo Mściska
96-320 Mszczonów

(+48) 46 858-18-00 telefon
(+48) 46 858-18-09 fax

NIP: 825-17-85-899
Kapitał zakładowy 8 787 300
KRS nr: 0000191850 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIV Wydz. Krajowego rej. Sądowego

FAELBUD PREFABRYKATY SP. Z O.O.

ul. Mełgiewska 74
20-234 Lublin


(+48) 81 710-26-36 telefon
(+48) 81 710-26-28 fax

NIP: 946-254-32-48
Kapitał zakładowy 13 250 000
KRS nr 0000295523
Sąd Rejonowy w Lublinie
XI Wydz. Krajowego rej. Sądowego

ZARZĄD


Robert Szymor
Dyrektor Zarządzający/Prezes Zarządu
Tel: (+48) 46 858 18 11
E-mail: r.szymor@ergon.pl

Małgorzata Rogalska
Dyrektor Finansowy/Członek Zarządu
Tel: (+48) 46 858 18 80
E-mail: m.rogalska@ergon.pl

Jacek Soboń
Dyrektor Techniczny/Członek Zarządu
Tel: (+48) 46 858 18 10
Email: j.sobon@ergon.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY I REALIZACJI KONTRAKTÓW


Tomasz Boruch

Dyrektor Sprzedaży
Tel: (+48) 46 858 18 20

Kom: (+48) 604 178 506
Email: t.boruch@ergon.pl

Piotr Święconek
Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży
Tel: (+48) 46 858 18 21

Kom: (+48) 696 485 102

E-mail: p.swieconek@ergon.pl

Marek Cudny
Dyrektor ds. Handlu FAELBUD
Tel: (+48) 81 710 26 37
Kom: (+48) 608 601 301
Email: marek.cudny@faelbud.pl

Rafał Zawada

Kierownik Projektu
Tel: (+48) 46 858 18 29
Kom: (+48) 606 942 900

Email: r.zawada@ergon.pl

Damian Dudeńko
Kierownik Projektu
Tel: (+48) 46 858 18 29

Kom: (+48) 602 581 169

Email: d.dudenko@ergon.pl

Michał Bors
Kierownik Projektu
Tel: (+48) 46 858 18 24

Kom: (+48) 600 240 811

Email: m.bors@ergon.pl

Artur Kraśniewski
Kierownik Projektu
Kom: (+48) 608 654 234

Email: a.krasniewski@ergon.pl

Przemysław Krysiak
Kierownik Projektu
Tel: (+48) 46 858 18 25
Kom: (+48) 602 571 743
Email: p.krysiak@ergon.pl

Anna Burta
Kierownik Projektu
Tel: (+48) 46 858 18 27
Kom: (+48) 600 239 727
Email: a.burta@ergon.pl

Adam Baryłka
Młodszy Kierownik Projektu
Tel: (+48) 46 858 18 30
Kom: (+48) 602 584 934
Email: a.barylka@ergon.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY


Paulina Szymczak
Kierownik Działu Projektowego
Tel: (+48) 46 858 18 40
Kom: (+48) 604 173 118
Email: p.szymczak@ergon.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW


Beata Szustkiewicz
Kierownik Działu Zakupów
Tel: (+48) 46 858 18 15
Kom: (+ 48) 604 231 456
Email: b.szustkiewicz@ergon.pl


FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeżeli masz do nas pytanie skorzystaj z poniższego formularza lub wyżlij wiadomość bezpośrednio na nasz adres mailowy. W ciągu 24h skontaktują się z Tobą nasi doświadczeni specjaliści z odpowiedzią na Twoje pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Imię i Nazwisko:*

Firma:

E-mail:*

Telefon kontaktowy:

Dołącz pliki (możesz zaznaczyć kilka):

Temat:*

Treść wiadomości:*